Suknie ślubne, wieczorowe i komunijne oferowane przez Salon Ślubny i Pracownie Sukien Ślubnych, Wieczorowych i Komunijnych Josephine ul. Szlak 9, Kraków są jedyne w swoim rodzaju, szyte na indywidualne zamówienia naszych klientek. Suknie ślubne, zarówno jak suknie wieczorowe szyte są na miarę. Każda z naszych klientek może skomponować, własną, niepowtarzalną suknię ślubną np. dodać ramiączka do sukni z gorsetem, zamek w sukni zamienić na wiązanie gorsetowe, zrezygnować z trenu itp. Każda z sukni ślubnych występuje kilku wersjach kolorystycznych. Salon sukni ślubnych i wieczorowych Josephine to miejsce gdzie spełniamy wszystkie marzenia klientek... Zaskoczymy Cię ceną i jakością!!! Prowadzimy także sprzedaż hurtową sukni ślubnych i wieczorowych Suknie ślubne już od 1500pln Suknie wieczorowe już od 400pln

Opinie

W salonie Josephine znalazlam suknię marzeń. Spodobało mi się tam i podejscie do klienta i atmosfera. Obsługiwała mnie przemiła Pani Joanna. Pani niczego mi nie wciskala jak to bywa w niektórych salonach była miła i cierpliwa i służyła naprawdę fachową poradą. W efekcie zamówilismy tam również halkę, bolerko i rękawiczki. Okazało się, że bycie fachowym i miłym dla klienta jest dewizą tego salonu.

U Josephine kupilam piękną suknie za naprawde niska cenę. Biorąc pod uwagę uszycie sukni i materiał z jakiego została wykonana jestem bardzo zaskoczona, że mogłam taką suknię dostać w takiej cenie. Rewelacja!!!

Bardzo miła i fachowa obsługa w salonie Josephine pozwolila mi dobrać suknię idealnie do mojej sylwetki. Trafne rady sprzedawczyni sprawiły, że na ślubnym kobiercu wyglądałam naprawdę pięknie. Suknia była wspaniale uszyta.

Suknie u Josephine są wyjątkowe, w wyjątkowych cenach. Na moją czekałam jedynie 8 tygodni, a nie jak w innych salonach 3 miesiące. Przymierzyłam chyba dziesięć modeli i w każdym wyglądałam dobrze. Myslę, że u Josephine każdy znajdzie cos dla siebie.

NOWY ADRES SALONU UL. KROWODERSKA 22